    Skyworks Solutions Inc. 530WB121M109DG
    Part No.:
    530WB121M109DG
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITED530WB121M109DG.pdf
    Description:
    XTAL OSC XO 121.1090MHZ CML SMD
    Packaging:
    Strip
    Frequency:
    121.109 MHz
    Output:
    CML
    Voltage - Supply:
    1.8V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    108mA
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.071" (1.80mm)
    1. How to order 530WB121M109DG on AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the 530WB121M109DG price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 530WB121M109DG?
    Image 530WB121M109DGR 530WB121M109DG
    Part Number 530WB121M109DGR 530WB121M109DG
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
    Series Si530 Si530
    Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR) Strip
    Product Status Active Active
    Base Resonator Crystal Crystal
    Type XO (Standard) XO (Standard)
    Frequency 121.109 MHz 121.109 MHz
    Function Enable/Disable Enable/Disable
    Output CML CML
    Voltage - Supply 1.8V 1.8V
    Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) - -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth - -
    Current - Supply (Max) 108mA 108mA
    Ratings - -
    Mounting Type Surface Mount Surface Mount
    Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5) -
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)