    Skyworks Solutions Inc. 530WB121M109DGR
    Part No.:
    530WB121M109DGR
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITED530WB121M109DGR.pdf
    Description:
    XTAL OSC XO 121.1090MHZ CML SMD
    Packaging:
    Tape & Reel (TR)
    Frequency:
    121.109 MHz
    Output:
    CML
    Voltage - Supply:
    1.8V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    108mA
    Supplier Device Package:
    4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.071" (1.80mm)
    1. How to order 530WB121M109DGR on AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the 530WB121M109DGR price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 530WB121M109DGR?
    Image 530WB121M109DGR
    Part Number 530WB121M109DGR
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc.
    Series Si530
    Package/Case 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR)
    Product Status Active
    Base Resonator Crystal
    Type XO (Standard)
    Frequency 121.109 MHz
    Function Enable/Disable
    Output CML
    Voltage - Supply 1.8V
    Frequency Stability ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth -
    Current - Supply (Max) 108mA
    Ratings -
    Mounting Type Surface Mount
    Supplier Device Package 4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm)