    Vishay Vitramon VJ1111D680GXLAJ
    Part No.:
    VJ1111D680GXLAJ
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDVJ1111D680GXLAJ.pdf
    Capacitance:
    68 pF
    Tolerance:
    ±2%
    Voltage - Rated:
    630V
    Operating Temperature:
    -55°C ~ 125°C
    Size / Dimension:
    0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
    Height - Seated (Max):
    Thickness (Max):
    0.102" (2.59mm)
    Lead Spacing:
    Lead Style:
    1. How to order VJ1111D680GXLAJ on AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the VJ1111D680GXLAJ price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of VJ1111D680GXLAJ?
    Image VJ1111D680GXLAJ
    Part Number VJ1111D680GXLAJ
    Product Status Active
    Capacitance 68 pF
    Tolerance ±2%
    Voltage - Rated 630V
    Temperature Coefficient C0G, NP0
    Operating Temperature -55°C ~ 125°C
    Package / Case 1111 (2828 Metric)
    Size / Dimension 0.117" L x 0.110" W (2.98mm x 2.79mm)
    Height - Seated (Max) -
    Thickness (Max) 0.102" (2.59mm)