    Skyworks Solutions Inc. 545BAA333M330CCG
    Part No.:
    545BAA333M330CCG
    Manufacturer:
    Skyworks Solutions Inc.
    Category:
    Oscillators
    Package:
    6-SMD, No Lead
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITED545BAA333M330CCG.pdf
    Description:
    DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
    Manufacturer:
    Skyworks Solutions Inc.
    Series:
    Ultra™ Si545
    Package/Case:
    6-SMD, No Lead
    Packaging:
    Strip
    Product Status:
    Active
    Base Resonator:
    Crystal
    Type:
    XO (Standard)
    Frequency:
    333.33 MHz
    Function:
    Enable/Disable
    Output:
    LVDS
    Voltage - Supply:
    1.8V, 2.5V, 3.3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    121mA
    Ratings:
    Mounting Type:
    Surface Mount
    Supplier Device Package:
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.039" (1.00mm)
    1. How to order 545BAA333M330CCG on AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the 545BAA333M330CCG price and inventory displayed accurate?
    4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 545BAA333M330CCG?
    Image 545BAA333M330CCGR 545BAA333M330CCG
    Part Number 545BAA333M330CCGR 545BAA333M330CCG
    Manufacturer Skyworks Solutions Inc. Skyworks Solutions Inc.
    Series Ultra™ Si545 Ultra™ Si545
    Package/Case 6-SMD, No Lead 6-SMD, No Lead
    Packaging Tape & Reel (TR) Strip
    Product Status Active Active
    Base Resonator Crystal Crystal
    Type XO (Standard) XO (Standard)
    Frequency 333.33 MHz 333.33 MHz
    Function Enable/Disable Enable/Disable
    Output LVDS LVDS
    Voltage - Supply 1.8V, 2.5V, 3.3V 1.8V, 2.5V, 3.3V
    Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) - -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth - -
    Current - Supply (Max) 121mA 121mA
    Ratings - -
    Mounting Type Surface Mount Surface Mount
    Supplier Device Package - -
    Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm) 0.039" (1.00mm)