    Skyworks Solutions Inc. 530CB32M1100DG
    Part No.:
    530CB32M1100DG
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITED530CB32M1100DG.pdf
    Description:
    XTAL OSC XO 32.1100MHZ CMOS SMD
    Frequency:
    32.11 MHz
    Output:
    CMOS
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    88mA
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.071" (1.80mm)
    1. How to order 530CB32M1100DG on AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the 530CB32M1100DG price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 530CB32M1100DG?
    Image 530CB32M1100DGR 530CB32M1100DG
    Part Number 530CB32M1100DGR 530CB32M1100DG
    Type XO (Standard) XO (Standard)
    Frequency 32.11 MHz 32.11 MHz
    Function Enable/Disable Enable/Disable
    Output CMOS CMOS
    Voltage - Supply 3.3V 3.3V
    Frequency Stability ±20ppm ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR) - -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth - -
    Current - Supply (Max) 88mA 88mA
    Supplier Device Package - -
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)