    Skyworks Solutions Inc. 530AA32M0000DG
    Part No.:
    530AA32M0000DG
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITED530AA32M0000DG.pdf
    Description:
    XTAL OSC XO 32.0000MHZ LVPECL
    Frequency:
    32 MHz
    Output:
    LVPECL
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±50ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    121mA
    Supplier Device Package:
    4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.071" (1.80mm)
    1. How to order 530AA32M0000DG on AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITED?
    3. Are the 530AA32M0000DG price and inventory displayed accurate?
    5. How is the shipping arranged?
    6. What is the process for return or replacement of 530AA32M0000DG?
    Image 530AA32M0000DGR 530AA32M0000DG
    Part Number 530AA32M0000DGR 530AA32M0000DG
    Type XO (Standard) XO (Standard)
    Frequency 32 MHz 32 MHz
    Function Enable/Disable Enable/Disable
    Output LVPECL LVPECL
    Voltage - Supply 3.3V 3.3V
    Frequency Stability ±50ppm ±50ppm
    Absolute Pull Range (APR) - -
    Operating Temperature -40°C ~ 85°C -40°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth - -
    Current - Supply (Max) 121mA 121mA
    Ratings - -
    Mounting Type Surface Mount Surface Mount
    Supplier Device Package - 4-VDFN (3.2x2.5)
    Size / Dimension 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max) 0.071" (1.80mm) 0.071" (1.80mm)