    Suntsu Electronics, Inc SXT32414AA16-19.200M
    Part No.:
    SXT32414AA16-19.200M
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDSXT32414AA16-19.200M.pdf
    Description:
    CRYSTAL 19.200MHZ 14PF SMD
    Frequency:
    19.2 MHz
    Frequency Stability:
    ±50ppm
    Frequency Tolerance:
    ±50ppm
    Load Capacitance:
    14pF
    ESR (Equivalent Series Resistance):
    70 Ohms
    Operating Temperature:
    -10°C ~ 60°C
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.031" (0.80mm)