    Suntsu Electronics, Inc SXT32410EB48-12.000M
    Part No.:
    SXT32410EB48-12.000M
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDSXT32410EB48-12.000M.pdf
    Description:
    CRYSTAL 12.000MHZ 10 PF SMD
    Frequency:
    12 MHz
    Frequency Stability:
    ±30ppm
    Frequency Tolerance:
    ±15ppm
    Load Capacitance:
    10pF
    ESR (Equivalent Series Resistance):
    100 Ohms
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.031" (0.80mm)