    SiTime SIT9365AI-1B1-25N148.351648
    Part No.:
    SIT9365AI-1B1-25N148.351648
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDSIT9365AI-1B1-25N148.351648.pdf
    Description:
    MEMS OSC XO 148.351648MHZ LVPECL
    Frequency:
    148.351648 MHz
    Function:
    Output:
    LVPECL
    Voltage - Supply:
    2.5V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -40°C ~ 85°C
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.035" (0.90mm)