    SiTime SIT9365AC-2B1-25E133.333333
    Part No.:
    SIT9365AC-2B1-25E133.333333
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDSIT9365AC-2B1-25E133.333333.pdf
    Description:
    MEMS OSC XO 133.333333MHZ LVDS
    Frequency:
    133.333333 MHz
    Function:
    Enable/Disable
    Output:
    LVDS
    Voltage - Supply:
    2.5V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -20°C ~ 70°C
    Size / Dimension:
    0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
    Height - Seated (Max):
    0.035" (0.90mm)