    SiTime SIT9365AC-1E1-30E212.500000
    Part No.:
    SIT9365AC-1E1-30E212.500000
    Package:
    6-SMD, No Lead Exposed Pad
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDSIT9365AC-1E1-30E212.500000.pdf
    Description:
    MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVPECL
    Package/Case:
    6-SMD, No Lead Exposed Pad
    Frequency:
    212.5 MHz
    Function:
    Enable/Disable
    Voltage - Supply:
    3V
    Frequency Stability:
    ±20ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -20°C ~ 70°C
    Supplier Device Package:
    6-PQFV (7x5)
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.035" (0.90mm)