    Mercury Electronics Ind. Co. Ltd QVMQF576P33-2.5B-12.688575
    Part No.:
    QVMQF576P33-2.5B-12.688575
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDQVMQF576P33-2.5B-12.688575.pdf
    Description:
    XO VCTCXO 12.688575MHZ LVPECL
    Frequency:
    12.688575 MHz
    Output:
    LVPECL
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±2.5ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    ±8ppm
    Operating Temperature:
    -30°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    35mA (Typ)
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.102" (2.60mm)