    Mercury Electronics Ind. Co. Ltd QMQF576P25-2.5B-26.000
    Part No.:
    QMQF576P25-2.5B-26.000
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDQMQF576P25-2.5B-26.000.pdf
    Description:
    XTAL OSC TCXO 26.0000MHZ LVPECL
    Frequency:
    26 MHz
    Function:
    Output:
    LVPECL
    Voltage - Supply:
    2.5V
    Frequency Stability:
    ±2.5ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -30°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    30mA (Typ)
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.102" (2.60mm)