    Mercury Electronics Ind. Co. Ltd QMQF574T33-2.5B-39.2832
    Part No.:
    QMQF574T33-2.5B-39.2832
    Datasheet:
    AO YUET (HK)ELECTRONICS LIMITEDQMQF574T33-2.5B-39.2832.pdf
    Description:
    XTAL OSC TCXO 39.2832MHZ CMOS
    Frequency:
    39.2832 MHz
    Voltage - Supply:
    3.3V
    Frequency Stability:
    ±2.5ppm
    Absolute Pull Range (APR):
    Operating Temperature:
    -30°C ~ 85°C
    Spread Spectrum Bandwidth:
    Current - Supply (Max):
    24mA (Typ)
    Size / Dimension:
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
    Height - Seated (Max):
    0.102" (2.60mm)